• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TANITA Analizator BC 420 S MA - ma na celu monitorowanie składu ciała. Jest najlepszym sposobem by pokazać pacjentom korzyści, jakie mogą odnieść w trakcie procesu utraty wagi przez stosowanie odpowiedniej diety.


TANITA spełnia wszelkie wymagania zgodnie z europejskimi normami i dyrektywami NAWI i MDD. Posiada oznaczenie MA co oznacza, że jest przeznaczone dla użytku medycznego, ze względu na to iż posiadają odpowiednie atesty ( Medical Approved) zatwierdzające jego medyczne przeznaczenie.

Sauna karbonowa - to niskonapięciowe, specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco - modelujące sylwetkę, w kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i wywołuje pocenie się.

Możesz spalić 600 kalorii w pojedynczej 30 minutowej sesji. Podczas gdy Ty relaksujesz się w saunie, twój organizm ciężko pracuje. 20-30 minutowa sesja wytwarza mniej więcej taką samą ilość potu jak 10 kilometrowy bieg.

Dla osób starszych: Głębokie ciepło podczerwieni daje skuteczną pomoc i wsparcie w profilaktyce i przy łagodzeniu licznych problemów zdrowotnych. Czyni ono organizm odporniejszym na zmiany termiczne, wspomaga ukrwienie i cyrkulację krążenia, pomaga m.in. w dolegliwościach reumatycznych, artretyzmie, bólach stawów, pleców i mięśni. U osób o niskim ciśnieniu stosowanie głębokiego ciepła podczerwieni pobudza i poprawia samopoczucie.


Elektrostymulator o zwiększonej mocy - pomaga paniom zrzucić zbędne kilogramy oraz ujędrnić sylwetkę. Pół godziny elektrostymulacji daje efekt jak po 2 godzinach gimnastyki na siłowni. Elektrostymulacja mięśni jest idealną metodą w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellitu. Polega ona na pobudzaniu przyczepów mięśni za pomocą prądu elektrycznego. Jest to rodzaj pasywnej gimnastyki opartej na napinaniu i rozluźnianiu mięśni co skutecznie poprawia ich kondycje, a jednocześnie powoduje utratę tkanki tłuszczowej.